Bakırköyün falcıları

Bakırköyün falcıları  Keyfino fal Cafe’de

Bakırköyün falcıları

bakırköyün falcıları

bakırköyün falcıları

Bakırköyün falcıları bilindiği üzere Tüm TÜRKİYE tarafından kabul görmüş saygınlığa sahiptirler. Keyfino cafe işletmesi olarak sizlere Bakırköyün en iyi falcıları bizde diyoruz, Aslında basit bir araştırma ile bu sonuca direkt olarak ulaşabilirsiniz. Hakkımızda yapılan yorumlar girilen makaleler ve kopyalanan içeriklerimiz diğer web sayfaları tarafından etikletlenmemiz bunların başlıca nedeni olarak gösterilir. Sosyal medya üzerinde yeterince aktif olarak sizlere yeni boyut kazandırıyoruz. Bakırköy semtinde fal baktırmanın ayrıcalığını yaşamak için mutlaka ziyaretimize gelmelisiniz.

Bakırköy fal merkezi

Bakırköy fal merkezi olmasının sebebi önceki yazılarımızdan Bakırköy fal tarihçesi ile ilgili yazımızda neden bu denli önemli olduğunu belirtmiştik. İnsanlık tarafından bilinen  en eski medeniyetlere sahiplik yapmış bu nezih ilçe fal konusunda da ciddi anlamda ün sahibi olmuş ve bu yüzden bakırköy fal merkezi olarak anılmıştır. Bahsi geçen bölgede ufak bir tur yaparsanız daha net detaylara sahip olacaksınız.

Bakırköy fal

Bakırköy falcı mekanı

Falcı mekanı keyfino

Yine önceki yazılarımızda keyfino hakkında bilgiler vermiştik sağolsun tüm kullanıcılarımız bizlere bu ünvanı layık görüp Bakırköyün en iyi falcı cafesi olarak bizi tasdik etmişlerdir.Ayrıcalığımızı oluşturan ana faktör geri bildirimlere verdiğimiz önemdir.
Mutlaka bizler ile seans katılımı yapan ziyaretçilerimize geri bildirimde bulunmalarını istiyoruz. Google haritalar Sayfasında yada web sitemizin ana sayfasında yorumlar kısmına görüşünüzü bırakmanızı istiyoruz.

Fal neden Bakırköyde önemli ?

bakırköy fal tarihi

Bakırköy fal tarihi

Aslında falın tarihine bakıldığında Fal tarihi yazımızda bulabilirsiniz bilinen en eski kehanet yöntemi olduğu artık aşikar hal almıştır. Bununla beraber su tarot ve el falı sıralaması devam etmektir. Bakırköy mistik geçmişi ve tarihin en büyük medyumlarına ev sahipliği yapması sebebiyle oluşturduğu atmosfer, Farklı çağrışımlar sağlamakta bu sebepten Bakırköyde fal baktırmak farkındalık kazandırıyor.
Tarihi önemi, iyi medyumlara sahiplik yapması güzide semtimiz Bakırköyü diğer yerlerden ayırıyor. Eğer sizde bu farkı yaşamak istiyorsanız Bakırköyde en iyi falcı ya sahip keyfino cafeden randevu alın.

tarot falı bakırköy

Tarot falı

Tarot Falı

Tarot falı en az kahve falı kadar şaşalı tarihe sahiptir. Milattan sonra  200 Yılında bir papaz tarafından bulunan bu fal çeşidi astrolojik olaylar ile bağdaştırılarak bakılır.  Gerçekçilik boyutu ise tamamen medyumun bilgisine kalmıştır. 78 kart ile bakılan bu fal yöntemi herkes tarafından bakılamayacağı gibi astrolojik bilgilere sahip olmayan kişiler tarafından bakılması da uygun değildir.
Bahsi geçen bu fal seansı ile ilgili gerekli tüm eğitim donanımına sahip medyumumuz Gris medyum Okan sizlere en doğru bilgiyi vereceğinden şüpheniz olmasın.

Su falı

su falı

Su falı

Su falı mutlaka suretle ruhani varlıklar ile iletişim halinde olan medyum tarafından bakılmak zorundadır. Sebebi su falı bakılma yöntemidir, Kısaca şu şekilde bakıldığını bildirebiliriz. Özel bir tas yardımı ile bu meta ya su doldurulur kişi dileğini diler örnek verecek olursak sevgilim ile barışacakmıyım ?  yada şu işe girebilecekmiyim ? gibi sonrasında  medyum tarafından belli kordinasyon sağlanır ve uzun bir ipin ucuna yüzük bağlanır bu yüzük suyun yüzeyinde tutularak sabit beklenir eğer yüzük yanlara doğru hareket ediyorsa olumsuz, dairesel olarak dönüyorsa olumlu olacağı kanaati çıkar. Yine bu fal için bakırköy fal merkezimize bekliyoruz.

Kahve falı

Evet bilinen en eski kehanet (fal) yöntemine geldik; Kahve falı aslında kahvenin buluşu ile orantılı dilime sahiptir. Tam tarihi bilinmese de sümerliler  kabilesine kadar takip edilmiştir. Kahve falı şu şekilde bakılır ; Kahvenin lezzetli olması için ( bu çok önemli) bakır cezve kullanılır lezzetli olması önemlidir çünkü kahve içen kişi en içten dilekleri ile fincanını kapatır. Fincan kapatıldıktan sonra bazı totemler vardır bunlar yanlıştır. Fincana yüzük koymak, para koymak gibi. Dilek dilenir fincan soğuyunca yani telveler tamamen oturunca fal bakılır. dileğine göre telvelerin aldığı şekil yorumlanır. İşte bu fal konusunda artık master yapmış medyum Okan sizleri kahve içmeye davet ediyor.

Bakırköy medyum okan

Bakırköy medyum Okan

Bakırköy Medyum Okan

Medyum Okan 10 yıllık süreden bu yana sizinle beraber 2014 yılından bu yana ise bizimle beraber sizlere hizmet veriyor. Keyfino Cafe aslında onun sayesinde Bakırköyde en iyi fal cafe ünvanına sahip oldu. Başarısı gösterdiği performans ve aldığı taktirlerin hepsini fazlası ile hak ediyor. Siz de medyum okan ile tanışmak için Bakırköy fal cafemize buyurun gelin misafirimiz olun.

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bakırköyün falcıları için 10 yorum

 1. zerrin keskin diyorki:

  Medyumları bir efsane , bakırköyün en iyi medyumlarının burada olduğuna ben şahidim

 2. elif solmaz diyorki:

  İlk başta anlam veremediğim bir takım işler olmasına rağmen adam çok iyi yaw
  bakırköyde ki en iyi falcı olduğuna emin oldum

 3. Gözde eriş diyorki:

  Gözlerini kapat sadece dinle odaklan, gerisini medyum okan hallediyor
  Bakırköyde fal bakan en iyi falcı

 4. zeynep tatar diyorki:

  Hayatımda fal baktırdığım en iyi medyumlardan biri

 5. şehnaz diyorki:

  Bakırköyün falcıları | Gris Medyum Okan Keyfino Cafe Bakırköy Fal
  Kocaman liste yaptım kendime bu falcılara gidilecek diye
  toplam 15 medyum 4 ayrı ilçe
  arkadaş sanki hepsi aynı yerden ezberlemiş gibi konuşuyor Okan bey kapıdan girer girmez enerjisini bize hissettirdi
  100 puanlk fal bakıyor tavsiye ederim
  kadıköyde eren i tavsiye ederim

 6. zahide dönerci diyorki:

  Bakırköyün falcıları | Gris Medyum Okan Keyfino Cafe Bakırköy Fal
  Kesinlikle gitmelisiniz yazacak onca şey var toparlayamıyorum gidin uçucacaksınız

 7. Behiye Turhaloğlu diyorki:

  Bir çok falcı tanıdım lakin böylesi yok türkiyede yok, Utandım resmen adam Show yaptı gelecek büyük param varmış bakalım sonucunu yazıcam diğerleri komple doğru çıktı

 8. İnci fıstık diyorki:

  Geldim gördüm bittim, Adam aklımı aldı korktum yaw Bakırköyde en iyi falcı sensin üstüne bir kelime edenle kapışırım o derece de iyisin
  Hiç bir şeyden haberi olmayan 3-5 şarlatan çıkmış fal bakıyorum diyor hakkımı helal etmiyorum 200 lira da paramı aldılar.
  Keşke en başta sana gelseydim.

 9. Sevilay dikenli diyorki:

  Artık ismi kalıplaşmış harika falcı bakırköyde en iyi falcı, ismi takmışlar lakin İstanbul’da en iyi falcı okan tanımayan kişiler boş boş konuşur ancak

 10. Banu elmas diyorki:

  Tesadüf eseri karşılaştığım mekan ve falcı, bakırköy falcı medyumlar ünlüdür biliyorum fakat, bu adam bam başka tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir